TÕNIS MÄGI KUTSUB MATKAHUVILISI ELVASSE

Täna, laupäeval 7. mail kell 10.45 avatakse Elvas matkahooaeg koos Tõnis Mägi ja Kärt Johansoniga.Matkahooaja avaüritus Elvas 7.mail

Vapramäe – Vellavere – Vitipalu sihtasutuse ja Elva Matkakeskuse poolt korraldatud ratta- ja jalgsimatkad, nagu seiklusmatk, energiamatk, kultuuripärandimatk ja teised loodusteemalised matkad, saavad alguse Elva matkakeskuse juurest (Pargi 2) kell 12.00. Kaugematele matkaradadele viiakse huvilisi bussidega.

Kella 12-st 16-ni on võimalik matkakeskuse avatud ateljees osaleda taimeseade, taaskasutuse, fimo ja trühvlite valmistamise töötubades. Lisaks annab päeva jooksul OÜ MATKaSPORT nõuandeid, kuidas erinevateks matkadeks seljakotti pakkida ning kell 16 jagab matkamuljeid tuntud matkajuht Levo Tohva. Kehakosutust pakub Waide Motell.

Kõigil osalejatel on soovitav selga panna ilmastikukindel riietus ja igaks juhuks kaasa võtta vihmakeep. Matkahooaja avaüritus Elvas on kõigile tasuta. Soovitav on eelregistreerimine matkadele aadressil www.vvvs.ee või http://matkakeskus.elva.ee

Matkapäeva üritust toetavad Keskkonna Investeeringute Keskus, Leader Eesti programm, Elva linnavalitsus, VVV sihtasutus, Elva Matkakeskus, Edelaraudtee, HKK Sinilind, MATKaSPORT, Matkajuht, Waide motell, Tartumaa Tervisespordikeskus, Tartumaa Muuseum, Hellenurme Veskimuuseum ja Timberland.

Lähem teave telefonil 733 0132 või http://matkakeskus.elva.ee ja www.vvvs.ee

Merike Järv
Elva linnavalitsuse avalikkussuhete spetsialist 5358 3307

About Priit

Waide motelli teenindusjuht.
This entry was posted in Uudised. Bookmark the permalink.

Comments are closed.