Kampaania “Vironaudi Suveralliga”

Kampaania peamiseks väljundiks on www.visitestonia.ee kampaanialeht, kus külastajad saavad tutvuda põnevate marsruutide näidistega Põhja-Eestis, Lõuna-Eestis, Lääne-Eestis ja saartel, et siis nende abil omale sobilik Vironaudi Suveralli reis kokku panna. Veebilehte täiendab möödunud sügisel spetsiaalselt Soome kampaaniate jaoks loodud blogide keskkond www.vironautti.fi. Vironautti sotsiaalse võrgustiku näol on tegemist avatud ja interaktiivse lugude keskkonna ja foorumiga, kus Eestit külastanud soomlased jagavad kogemusi ja reisinõuandeid kõigile huvilistele. Kampaaniat toetavad auhinnamängud veebilehel, artiklid Soome trükimeedias, veebibännerid, välireklaamid ning kuu aega kestev raadiomäng Soome suurimas kommertsraadios Radio Nova. Esmakordselt kaasab Nova oma kuulajaid Soome piiridest väljaspool, helistades raadiomängu raames Eestis autoga puhkavatele soomlastele.

Jätkates sügisese linnapuhkuse kampaania visuaalset keelt, on loovlahenduse keskseks tegelaseks aktiivne ja uudishimulik turist – Vironaut – kes suvekampaania raames otsib ja leiab uut Eestimaa peal ringi seigeldes. „Puhkusereis autoga välismaale on soomlastele traditsiooniliselt tähendanud pikka autosõitu Rootsist Kesk-Euroopasse. Vironaudi Suveralli tuletab põhjanaabritele meelde, et Eesti asub vaid mõnetunnise merereisi kaugusel ning lühikese teeloleku ajaga saab maksimaalselt nautida sihtkohas viibimist,” sõnas Tärk.

Vironaudi Suveralli kampaania Soome meedias kestab 20. maist 6. juunini ning jätkub erinevate tarbijamängudega www.vironautti.fi sotsiaalvõrgustikus suve lõpuni.

Soome turistide ööbimiste arv Eesti majutusettevõtetes kasvas 2010. aasta esimeses kvartalis 15% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Valdavalt lisandus Soome turistide ööbimisi Tallinnas, kus nende arv kasvas käesoleva aasta I kvartalis kõigi aegade rekordilisele tasemele. Mõnevõrra lisandus soomlaste ööbimisi I kvartalis ka Pärnus, Läänemaal ja Lääne-Virumaal.

About Priit

Waide motelli teenindusjuht.
This entry was posted in Uudised. Bookmark the permalink.

Comments are closed.